Rozwiązania IT szyte na miarę...

PL | EN
Jesteś w:   Strona główna     Aplikacje     SaaS/Chmura

SaaS/Chmura

Korzystając z bogatego dorobku wdrożonych rozwiązań oraz idąc z duchem czasu proponujemy naszym klientom migrację do nowych technologii. 

 

Budujemy oprogramowanie cloud computing      (tzw. chmura) w oparciu o istniejące środowiska desktopowe.

 

Obniżamy w ten sposób koszty utrzymania, zarządzania i rozwoju infrastruktury informatycznej, umożliwiając efektywniejsze wykorzystanie jej zasobów. Wdrożenia tego typu zrealizowaliśmy zarówno dla klientów w Polsce jak i za granicą.

 

Model oprogramowania w chmurze daje możliwości przechowywania danych i prowadzenia firmy bez konieczności instalowania na komputerze dodatkowych aplikacji. Dzięki temu nasi Klienci mogą rozliczać się z kontrahentami, wystawiać faktury, udostępniać dokumentację techniczną, robić kopie zapasowe lub sprzedawać swoje produkty z dowolnego miejsca na świecie.

 

Przygotowywanie systemu typu desktop do działania w chmurze nie jest zadaniem prostym. Przebudowa i migracja nowych oraz istniejących modułów do rzeczywistych aplikacji w chmurach wymaga starannej analizy. Konieczne jest zmodyfikowanie interfejsów lub API. Służymy również doradztwem przy wyborze modułów, które staną się dostępne w nowej usłudze.

 

Cechą wspólną naszych rozwiązań w chmurze jest dostęp do aplikacji przez przeglądarkę internetową, bez konieczności zakupu serwerów oraz licencji.

 

Nasi klienci

Szybki kontakt

Sebastian Borkowski

mobile:

+48 606 326 363

e-mail:

sebastian.b@kampeki.pl

 

Formularz kontaktowy


© 1999 - 2015 Copyright KAMPEKI. Wszelkie prawa zastrzeżone